Особиста безпека

Коли мова заходить про особисту безпеку, часто-густо можна почути щось там про «постійну готовність до опору», про те, що існують «феромони жертви», або навпаки – «кому ви там треба, хто вас грабувати буде?»/ «у мене немає чого забирати, тому це все не про мене».

«Міфів» багато, ще більше сумнівних порад, але правда в тому, що особиста безпека починається з особистої уважності. До себе, до оточення, до свого міста і до людей. Особиста безпека – це про уникнення віктимної поведінки (такої, що робить людину жертвою нападу), це про «підвищену цікавість до світу навколо» (наше розуміння слова «алертність»), це про ліхтарик в кишені, знання неспокійних місць та врешті решт – вміння допомогти собі та людині поруч.

В суботу 16 березня, з 15:00 під час Лекція «Основи особистої безпеки: віктимність/алертність/стрес" ми розставимо акценти в темі, пройдемося по основним словниковим та змістовним визначенням, проговоримо пріоритетну стратегію поведінки та окреслимо головні «підводні камені», на які може налетіти людина, що захищає своє життя та добробут.

Форма реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/a5PcgIMZDRuzpSqB2
Докладно про лекцію тут: https://goo.gl/f9Gjsa

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить